Інтернет-магазин товарів, необхідних кожній родині
+380 (50) 330-32-34+380 (98) 365-00-30+380 (67) 232-24-91
Кращі товари від виробника
Контакти
"Еклатан"
Контактна особа:
Обухевич Олександр Борисович
E-mail:
Адреса:
42015, Україна, Київ, пр-т Гонгадзе, 20 "з", оф. 19
Графік роботи:
Цілодобово
Який же крем для взуття обрати?

Який же крем для взуття обрати?

Взуття з натуральної шкіри, безумовно, виглядає чудово і прослужить довго, але тільки в тому випадку, якщо за ним правильно доглядати. Щоб якомога довше шкіра зберігала еластичність і привабливий зовнішній вигляд без заломів і тріщин, необхідно підібрати як мінімум відповідний крем для взуття, а також в разі потреби використовувати додаткові захисні склади. Давайте розберемося докладніше, з чого ж складається крем для взуття?

Основу будь-якого якісного крему для взуття становлять поживні масла, жири і воски. Також до складу крему, якщо тільки він не безбарвний, входять фарбувальні пігменти для того, щоб освіжити зовнішній вигляд взуття і затонувати потертості. Асортимент кольорових кремів зараз настільки широкий, що можна без проблем підібрати відповідний крем як для чорної, так і білого, синього, червоного або бежевого шкіряного взуття. Однак для великої родини, де багато різнобарвного взуття, це буде накладно по грошах.

Воски надають шкіряному взуттю блиск за рахунок утворення плівки на поверхні, яка також запобігає від висихання. Належне зволоження і збереження еластичності забезпечується різними маслами, за рахунок їх властивості глибоко проникати в пори шкіри і швидко вбиратися. А захисні функції крему для взуття залежать від наявності жирів в його складі.

Який же крем для взуття кращий? Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки асортимент як вітчизняних, так і зарубіжних виробників досить широкий (також як і цінова політика). Хоча можна з упевненістю стверджувати, що хороший крем той, який правильно підібраний. Наприклад, якщо вам потрібен стійкий блиск, необхідно вибирати з кремів, до складу яких входить натуральний бджолиний віск. Для пом'якшення жорсткої шкіри вам знадобиться крем з жировою основою.

Розглянемо основні найбільш широко застосовуються основи кремів. Виділимо їх достоїнства і недоліки, користь або марність.

Жирові основи 

Тваринні жири застосовують як основу мазей ще з давніх часів і до сих пір. З тваринних жирів найбільш поширений свинячий жир - це суміш тригліцеридів стеаринової, пальмітинової, олеїнової і лінолевої кислот. Це біла маса практично без запаху. Містить холестерин. Температура плавлення = 34-36 ° C.

Переваги: добре пом'якшують шкіру.

Недоліки: сильно притягують на себе пил, а також під впливом світла, тепла, повітря і мікроорганізмів прогоркають, набуваючи різкий, неприємний запах і кислу реакцію. Згодом темніють, стають щільними і в'язкими.

Тваринні жири містять холестерин, а рослинні - фітостерини.

Рослинні жири і масла по своїй стійкості аналогічні тваринам - прогоркають при тривалому зберіганні, але завдяки вмісту фітонцидів, вони більш стійкі до впливу мікроорганізмів. Велика їх частина має жирну консистенцію, що пов'язано з високим вмістом гліцеридів ненасичених кислот.

Переваги: біологічна нешкідливість, проникають всередину і вбираються.

Воски - це складні ефіри жирних кислот і вищих одноатомних спиртів. Як компонент основ використовують віск бджолиний, що представляє собою тверду ламку масу темно-жовтого кольору з температурою плавлення = 63-65 ° C. Віск хімічно інертний.

Віск надає обробленій поверхні блиск і доглянутий вигляд, повертає шкірі природну еластичність, допомагає шкірі зберегти її природну вологу, запобігає утворенню заломів і мікротріщин. Віск також утворює невидиму захисну плівку на взутті, яке не дозволяє вуличній вогкості проникнути всередину, не дає шкірі промокнути.

Вуглеводневі основи 

є продуктами переробки нафти.

Їх переваги: хімічна індиферентність, стабільність. Найбільш широке застосування знаходять такі основи:

Вазелін - суміш рідких, напіврідких і твердих вуглеводнів. В'язка маса, що тягнеться нитками, білого або жовтуватого кольору. Температура плавлення = 37-50 C. Включає до 5% води за рахунок в'язкості. Не всмоктується шкірою.

Вазелінове масло - суміш граничних вуглеводнів. Безбарвна масляниста рідина. Володіє усіма недоліками вазеліну.

Парафін - суміш граничних високоплавких вуглеводнів з температурою плавлення 50-57' C. Біла жирна на дотик маса. Використовується як ущільнювач мазевих основ.

Озокерит - віскоподібний мінерал темно-коричньового кольору із запахом нафти. У хімічному відношенні це суміш високомолекулярних вуглеводнів. Містить сірку і смоли. Температура плавлення 50-65' C. Застосовується як ущільнювач.

Церезин - очищений озокерит. Аморфна безбарвна ламка маса з температурою плавлення 68-72' C. Застосовується як ущільнювач.

Основи, що містять силікон 

- це синтетичний жир, за зовнішнім виглядом це безбарвний прозорий гель.

Силоксани нетоксичні, добре змішуються з жирними і мінеральними маслами, що і дозволяє їх широко застосовувати як складовий компонент складних основ: у виробництві мастик, полірувальних складів, взуттєвих кремів, водовідштовхувальних препаратів та інших видів виробів побутової хімії і косметичної промисловості.

Силікони промисловості виготовляти не складно, тому їх використання економічно. Хімічно інертні і не є живильним середовищем для бактерій.

Недоліки: силікон лише створює захисну плівку на поверхні, але при цьому шкіра не дихає. Не містить поживних речовин для догляду за Вашим виробом. Не піддається біологічному розкладанню, тому сприяє забрудненню природи.

Робіть висновки, панове! Який результат Ви бажаєте отримати від свого крему: повноцінний догляд і, як наслідок, довгу службу Вашого недешевого взуття або ...... за принципом - що дешевше !? лише візуальний ефект блиску, а в подальшому - додаткові витрати на придбання нового взуття.

Якщо Ви прихильник екологічно чистої та натуральної продукції, яка збереже первинний вигляд Ваших виробів на довгі роки, то тоді Вам до нас !!!

Німецький бальзам Renapur на основі рослинних компонентів і бджолиного воску не тільки збереже Ваше нове взуття надовго і якісно, а й допоможе відновити вже старі й улюблені шкіряні речі (і мова йде не тільки про взуття). З нашим бальзамом догляд за шкіряними виробами будь-якого кольору (будь то взуття, сумки, рукавички, куртки, дивани або шкіряний салон автомобіля) буде простий, не потребує багато часу і навичок, тому що він безбарвний - підходить для виробів будь-якого кольору, простий у використанні, термін придатності його не обмежений.

Шануйте себе та свої речі!

Коментарі
Поки немає коментаріїв
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх